لاغری آسان چیست؟
برای خیلی از ماها کاهش وزن تبدیل به یک غول شده است، حق هم دارید؛ چون خیلی از روش ها را امتحان کرده اید روش های عجیب غریب، سخت و خسته کننده که ما را از ادامه آن منصرف کرده اند و نتیجه آن شده که از مقوله کاهش وزن خسته شده اید و در ذهن خود به دنبال راه های دیگری مانند عمل های جراحی هستید که به وسیله آن کاهش وزن داشته باشید.
من نه به عنوان کسی که ۶۶ کیلو کاهش وزن داشته بلکه به عنوان کسی که افتخار این را داشته که با افراد موفق زیادی که توانستند به راحتی کاهش وزن داشتند آشنا باشد و تجربیات آنها را به شما انتقال بدهم و آن هم یک چیز است لاغری از آنچه که شما فکر می‌کنید آسان تر است. سر همان سفره ای که چاق شده اید می توانید با درست خوردن لاغر شوید.
اگر بخواهم خلاصه بگویم یک روشی براساس تجربیات شما ایجاد کردیم آن هم لقمه شماریست. که میزان مشخصی از غذای خانواده را انتخاب کرده و به شما می گوید؛ که بر اساس آن بتوانید هفته ای یک درصد از وزن‌تان را کم کنید، این تکنیک یک روش کاربردی است و دوستان زیادی توانسته اند با آن موفق شوند، در کنار آن آموزش تکنیک های دیگر مانند بالابردن انگیزه، تغییر عادت‌ها، مبارزه با پرخوری عصبی، خروج از استپ وزنی، تثبیت وزن و... شما را به سطح بالایی از انگیزه برساند.
در واقع هر آنچه که در کتاب بستنی لاغری، پیج بستنی لاغری و در دوره های دیگرمان گفته شد همه آنها در یک دوره گنجاندیم به نام دوره لاغری آسان ؛ شاه بیت و تکنیک اصلی لقمه شماری است، البته ۲۶ تکنیک دارد که ۲۵ تکنیک دیگر را درآن توضیح کامل داده میشود. به علاوه ۴ پیگیری که شما می توانید در طول یک ماه با این برنامه حرکت کنید و مسیر را برای شما هموار می‌سازد که خودتان بتوانید به راحتی ادامه بدید و در نهایت بتوانید انتهای کاهش وزن برنامه خودتان را حفظ کنید. و بعد از آن هم ۱۴۰ سال عمر در تثبیت داشته باشید.
تکنیک اول : لقمه شماری
تکنیک دوم بازی ۲۰۲۰
تکنیک سوم دفترچه خاطرات لاغری
تکنیک چهارم معجزه در صبح
تکنیک پنجم بشقاب طلایی، بشقاب نقره‌ای
تکنیک ششم پیاده روی ناخواسته
تکنیک هفتم نفس
تکنیک هشتم نصف حاضر، نصف غایب
تکنیک نهم سيب خوری اجباری
تکنیک دهم رو بنا
تکنیک یازدهم آب سحر آمیز
تکنیک دوازدهم فوریت ها
تکنیک سیزدهم کارت امتیاز
تکنیک چهاردهم سکه آزاد
تکنیک پانزدهم مثلث سلامت
تکنیک شانزدهم آب بندی
تکنیک هفدهم تفاوت اشتها کاذب و پرخوری عصبی
تکنیک هجدهم در دو جبهه نجنگ
تکنیک نوزدهم جعبه ابزار تغییر
تکنیک بیستم دست مخالف
تکنیک بیست ویکم غلبه بر پرخوری
تکنیک بیست و دوم رئیس تو هستی
تکنیک بیست و سوم بازی طعم ها
تکنیک بیست و چهارم استّپ
تکنیک بیست و پنجم وقفه و اقدام
تکنیک بیست و شش تثبيت


جهت سفارش و تهیه دوره لاغری آسان، اینجا کلیک کنید.