درباره ما

بستنی لاغری، هدیه ای به چاقهای دوست داشتنی و تمام  کسانی که به دنبال زندگی سالم هستند

مجموعه بزرگ بستنی لاغری با هدف آموزش تغییر سبک زندگی و رسیدن به یک زندگی سالم و سرشار از نشاط و شادابی و اراده و امیدواری، از سال 1397 پا به عرصه فضای مجازی گذاشت و طی این مدت، بنا به اذعان بسیاری از کاربران و مخاطبین و مراجعین محترم، توانست گام های موثری را در رسیدن به اهداف خود بردارد.

بنیانگذار مجموعه بستنی لاغری، جناب آقای دکتر حمیدرضا افراشته هستند. ایشان با تجربه کاهش وزن ۶۶ کیلویی خود، از رکوردداران این عرصه میباشند. متد بستنی لاغری، حاصل سالها مطالعه، پژوهش و البته تجربیات شخصی دکترافراشته میباشد که با بیانی رسا و روشن، و همچنین راهکارهایی بسیار آسان و در دسترس، کاهش وزن را از یک رویای دست نیافتنی، به یک موضوع کار ملموس و دم دستی تبدیل کرده است.

کاهش وزن و تغییر در خط مشی غذایی هزاران نفر طی سالیان اخیر و رضایت وافر این عزیزان از قدم گذاشتن در مسیر بستنی لاغری، خود موید این موضوع است جامعه ایرانی، میل به سالم زیستن را دارد و در این راه بر تصمیم خود مصمم است و اگر با برنامه های کاربردی و قابل اجرا رو به رو شود، با کمال میل میپذیرد و آن را به سرانجام میرساند.

 این سایت به عنوان بخشی از مجموعه بزرگ بستنی لاغری  فعالیت میکند.. تمام محصولات ارایه شده در سایت دارای تاییدیه نهایی جناب آقای دکتر افراشته میباشند.