روش اختصاصی ما برای کاهش وزن، استفاده از تکنیک لقمه شماری است.

روشی که شما را از غذای سفره جدا نمیکند و به راحتی با آن می توانید وزن کم کنید. لقمه شماری یک سبک زندگی سالم و شاد است، نه یک رژیم غذایی با کلی وسواس و نگرانی!

در بستنی لاغری به تو ماهی (رژیم غذایی) نمیدهیم؛ بلکه ماهی گیری یاد می دهیم تا مربی خودت باشی! وزن کم کنی و در آن وزن بمانی!

در بستنی لاغری تو از سفره خانواده جدا نمیشوی؛ سرِ همان سفره ای که چاق شدی؛ لاغر میشوی.

در بستنی لاغری درمان نداریم؛ آموزش و انگیزش با چاشنی انرژی مثبت و امید...


به طور کلی اگر بیماری خاصی (مانند دیابت، کبد چرب و فشارخون و..)  ندارید و یا در در شرایط خاصی (مانند دوران بارداری و شیردهی) نیستید که در این شرایط لازم است برای شما رژیم غذایی اختصاصی توسط متخصص تغذیه نوشته شود؛ پیشنهاد میکنیم مراحل زیر را انجام دهید:

1. بدنت را برای کاهش وزن آماده کن!

یکی از دلایل شکست رژیم های غذایی رایج در بازار، عدم آماده کردن شما برای ورود به رژیم است. ما یک دوره آموزشی برای ایجاد آمادگی جسمی و ذهنی، قبل از کاهش وزن طراحی کرده ایم. دوره برف تکونی، شامل ۵ ساعت ویدیو آموزشیبا تدریس جناب آقای دکتر حمیدرضا افراشته (رکورددار 66 کیلو کاهش وزن آسان) میباشد. در این دوره شما آمادگی لازم جهت قرار گرفتن در دوره لاغری آسان و رژیم اصلی را پیدا خواهید کرد. این دوره به نام برفتکونی است که به صورت ویدیوهای آموزشی می توانید از همین سایت خریداری فرمایید.

ضمنا فایل متنی(PDF) دوره برف تکونی را نیز میتوانید از اینجا تهیه نمایید.


2. آسان لاغر بشو!

ما مجموعه ای از تکنیک های کاهش وزن آسان را در یک دوره آموزشی به نام لاغری آسان جمع آوری کرده ایم. این دوره را به صورت ویدیوهای آموزشی می توانید از طریق همین سایت تهیه فرمایید. در این دوره با 26 تکنیک طلایی آسان برای کاهش وزن و تکنیک جادویی و منحصر به فرد لقمه شماری آشنا میشید که میتونه به راحتی شما رو به رویای لاغری برسونه. این دوره شامل ۶ ساعت ویدیوی آموزشی تدریس دکتر حمیدرضا افراشته میباشد کهبه صورت گام به گام، شما راتا رسیدن به وزن دلخواه همراهی خواهد کرد. شما در دوره لاغری آسان، میتوانید با توجه به شرایط مختلف و سلیقه و ذایقه خودتان، برنامه غذایی بنویسید و از صرف هزینه های جانبی و اضافی دیگر رژیم های غذایی، آسوده شوید.


3. بعد از رسیدن به وزن ایدئال، تثبیت کن!

بسیاری از کسانی که به سختی وزن کم میکنند؛ بعد از چند ماه کنار گذاشتن رژیم غذایی دوباره به وزن قبلی باز میگردند. ما در دوره تثبیت کلیه عوامل بازگشت وزن را به شما میگوییم تا با کنار گذاشتن آنها در کنار ورزش و رژیم غذایی (ویژه دوره تثبیت وزن) بتوانید وزنتان را حفظ نمایید. دوره تثبیت، شامل ۶ساعت ویدیوی آموزشی توسط دکتر حمیدرضا افراشته (رکورددار 66 کیلو کاهش وزن آسان) در مورد راهکارهای علمی و عملی و البته بسیار آسان در دوران تثبیت وزن میباشد که با مشاهده و اجرای آن، به راحتی میتوانید در وزن دلخواه خود، ثابت بمانید و به دوران رنج آور اضافه وزن و چاقی باز نگردید. دوره تثبیت را نیز از همین سایت بستنی لاغری می توانید تهیه فرمایید.


4. تو اراده داری! ولی اراده ات را تقویت کن!

مجموعه تکنیک ها و روشهای علمی بالابردن اراده، انگیزه، اعتماد به نفس، قدرت نه! گفتن، تمرکز و .. در کنار کاهش استرس، تغییر عادتها و.. را در یک دوره آموزشی ویژه به نام تقویت اراده (بستنی آهنی) گردآوری کردیم تا به راحتی و به طور علمی بتوانی اراده آهنی داشته باشی. دوره تقویت اراده یا همان بستنی آهنی، شامل ۸ ساعت ویدیوی آموزشی با تدریس دکتر حمیدرضا افراشته(رکورددار ۶۶ کیلو کاهش وزن آسان) میباشد که با بیانی روان و ساده، اراده شما برای مقابله با وسوسه های پرخوری رابه بالاترین حدممکن افزایش میدهد. مطمینا پس از اجرای راهکارهای آسان این دوره، خودتان از میزان بالا رفتن اراده تان، تعجب خواهیدکرد. فایل های ویدیویی این دروه آموزشی را از همین سایت تهیه فرمایید.


اگر در خرید از سایت مشکلی پیش آمد؛ از طریق شماره زیر در واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید

09019799438


5- کتاب بستنی لاغری

تجربه کاهش وزن 66 کیلویی دکتر افراشته که حاوی نکات تقویت اراده، کاهش وزن (به روش کالری شماری)، تکنیک های غلبه بر گرسنگی، تثبیت وزن، ورزش و .. را در کتاب بستنی لاغری با زبان عامیانه و خودمانی می توانید مطالعه فرمایید. مطالعه این کتاب با چاشنی طنز شما را برای یک سفر بدون بازگشت به ساحل سلامتی و تناسب اندام آماده میکند و در طول این سفر نیز همراهتان است. گویی با نویسنده همراه و هم قدم هستید...

نسخه فیزیکی کتاب را از اینجا میتوانید تهیه نمایید. 

نسخه الکترونیک (pdf ویرایش اول) کتاب را نیز از اینجا میتوانید خریداری نمایید.

اگر در خرید از سایت مشکلی پیش آمد؛ از طریق شماره زیر در واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید

09019799438


6- پکیج جادویی بستنی لاغری

پکیج 4 محصول(دوره برف تکونی- دوره لاغری آسان- دوره تثبیت- دوره تقویت اراده) به همراه نسخه فیزیکی کتاب بستنی لاغری را با قیمتی باور نکردنی برای شما عزیزان در سایت قرار داده ایم تا بتوانید با تهیه آن برای تمام  عمر از شر رژیم های غیر اصولی و بی نتیجه رراحت شوید و خودتان مربی خودتان شوید. این پکیج آموزشی شامل  کتاب بستنی لاغری(تالیف: دکتر حمیدرضا افراشته) و همچنین ۴ محصول (دوره برف تکونی + دوره لاغری آسان + دوره تثبیت + دوره تقویت اراده) بالغ بر 25 ساعت ویدیو آموزشی(مدرس: دکتر حمیدرضا افراشته) میباشد. شما با تهیه این پکیج، تقریبا از هر آنچه در بازار محصولات لاغری وجود دارد بی نیاز شده و به راحتی میتوانید نه تنها به وزن دلخواه خود برسید، بلکه با تثبیت وزنتان، دیگر به روزهای چاقی بازنگردید.

جهت سفارش و تهیه این پکیج بی نظیر به صورت DVD اینجا کلیک نمایید.

جهت سفارس این پکیج بر روی فلش 32 گیگابایتی، اینجا کلیک نمایید.


7- فایل متنی (PDF) دوره برف تکونی

همانطور که در بالا اشاره شد، یکی از دلایل شکست بسیاری از رژیم های غذایی، عدم آمادگی پیش از شروع رژیم است. دوره برف تکونی، شما را برای ورود به رژیم اصلی آماده میکند و در کنارش نیز میتواند کاهش وزن حدود  کیلویی را تنها در  ماه برای شما به ارمغان بیاورد.

جهت سفارش و تهیه این محصول، اینجا کلیک نمایید.


8- فایل متنی(PDF) تکنیک لقمه شماری

لقمه شماری، تکنیک منحصر به فرد و ابداعی دکتر حمیدرضا افراشته (رکورددار 66 کیلو کاهش وزن آسان) است که بر اساس یک سری فرمول بسیار آسان به  شما آموزش میدهد چگونه بتوانید برنامه غذایی با ذائقه و شرایط زندگی خودتان را تنظیم نمایید. در این فایل متنی، جداول متنوع معادل سازی کالری مواد  غذایی و ... وجود دارد که میتواند شما را از شر برنامه های غذایی سخت و طاقت فرسا و جست و جو در اینترنت برای پیدا کردن کالری خوراکی ها، کاملا خلاص کند.

جهت سفارش این محصول بسیار جذاب و کاربردی، اینجا کلیک نمایید.


9- فایل متنی (PDF) کتاب بستنی لاغری

کتاب بستنی لاغری که به معجزه دکتر افراشته (رکورددار 66 کیلو کاهش وزن آسان) معروف است را علاوه بر نسخه فیزیکی، به صورت  فایل متنی نیز ارائه کرده ایم تا بتوانید با خواندن آن، سبک زندگی و غذایی خود را به سمت سالم خوری ببرید.

جهت تهیه این فایل متنی، اینجا کلیک نمایید.


10- پکیج سه محصول به صورت PDF

سه محصول کتاب بستنی لاغری، تکنیک لقمه شماری و دوره برف تکونی (آمادگی قبل از رژیم) به صورت فایل متنی(PDF) را برای شما با تخفیفات ویژه ارائه کرده ایم تا بتواندی با تهیه آن به رویای لاغری برسید.

برای تهیه این پکیج با قیمت استثنایی، اینجا کلیک نمایید.


رژیم اختصاصی

اگر شما بیماری خاص مانند کبد چرب، چربی خون، دیابت، فشار خون و .. دارید و یا در شرایطی مانند بارداری و شیردهی هستید؛ بهترست برای کاهش وزن و سلامت، برایتان برنامه غذایی توسط متخصصین تغذیه تنظیم شود. در افرافیت (بخش رژیم درمانی ما) شما می توانید رژیم اختصاصی به همراه پیگیری و مشاوره دریافت نمایید. برای اطلاع از شرایط رژیم های اصولی و کاربردی ما می توانید سری به پیج اینستاگرامی افرافیت بزنید.


فروشگاه های سلامت محور

تو برای لاغری، به چیزی نیازی نداری! ولی اگه بخواهی بهترین محصولات سالم، طبیعی و رژیمی رو تهیه بکنی میتونی به فروشگاه ارگانیت که مورد تایید انجمن خیریه دیابت کشور هست؛ مراجعه کنی! در فروشگاه ویتامین الف و مهدانوش

هم خوراکی ها و نوشیدنی های سالم و خوشمزه رو می تونی تهیه کنی! البته با چاشنی انرژی مثبت...


برای مشاهده ویدیوهای کامل ما، لایوهای گذشته، خلاصه دوره های آموزشی و .. از کانال یوتیوب ما دیدن فرمایید.