اراده یکی از عوامل مهم در موفقیت هر کاری است. برای لاغری نیز اراده لازم است تا بتوانید رژیم غذایی و ورزش مناسب را انجام دهید و از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید. در این مقاله، به شما چند تکنیک طلایی را برای تقویت اراده برای لاغری معرفی می کنیم که با استفاده از آنها، می توانید به هدف خود برسید.


تکنیک اول: تعیین هدف و پاداش

برای تقویت اراده، شما باید هدف خود را به صورت شفاف و قابل اندازه گیری تعیین کنید. برای مثال، شما می توانید بگویید که می خواهید در ۳ ماه آینده ۱۰ کیلوگرم وزن کم کنید. سپس، شما باید پاداش های مناسب را برای خود در نظر بگیرید که با رسیدن به هدف خود، آنها را دریافت کنید. پاداش ها می توانند مادی یا غیرمادی باشند. برای مثال، شما می توانید به خود قول دهید که با لاغر شدن، یک لباس جدید بخرید یا به یک سفر دلخواه بروید. پاداش ها باعث می شوند که شما احساس خوشحالی و رضایت داشته باشید و انگیزه خود را حفظ کنید.


تکنیک دوم: نگارش روزانه

برای تقویت اراده، شما باید پروسه لاغر شدن خود را به صورت روزانه نگارش کنید. شما می توانید یک دفترچه یا یک نرم افزار را برای این منظور استفاده کنید. در نگارش روزانه، شما باید علاوه بر وزن خود، فعالیت های ورزشی و غذای خورده شده خود را نوشته و با هدف خود مقایسه کنید. همچنین، شما باید احساسات و چالش های خود را در طول روز به ثبت برسانید و راه حل های مناسب را پیدا کنید. نگارش روزانه باعث می شود که شما پروسه لاغر شدن خود را به صورت عینی و منطقی دنبال کنید و از پروسه خارج نشوید.


تکنیک سوم: ایجاد عادت

برای تقویت اراده، شما باید رژیم غذایی و ورزش خود را به عنوان یک عادت در زندگی خود ایجاد کنید. برای این کار، شما باید زمان مشخصی را برای انجام این فعالیت ها در نظر بگیرید و به آنها پایبند باشید. برای مثال، شما می توانید هر روز صبح ۳۰ دقیقه ورزش کنید و هر شب قبل از خواب یک لیوان آب و یک میوه بخورید. اگر شما به صورت مداوم این کار را انجام دهید، پس از ۲۱ روز، این فعالیت ها به عنوان یک عادت در ذهن شما ثبت می شوند و دیگر نیاز به تلاش زیاد برای انجام آنها نخواهید داشت.


تکنیک چهارم: جستجوی حمایت

برای تقویت اراده، شما باید حمایت های لازم را از دوستان، خانواده و همسفران خود دریافت کنید. شما می توانید با افرادی که هدف مشابه شما را دارند، گروه های پشتیبانی تشکیل دهید و با هم تجارب و نکات خود را به اشتراک بگذارید. همچنین، شما می توانید از دوستان و خانواده خود بخواهید که شما را در پروسه لاغر شدن خود حمایت کنند و با شما همراه باشند. حمایت های اجتماعی باعث می شوند که شما احساس تعلق و تعهد داشته باشید و در صورت بروز مشکلات، کسانی را داشته باشید که به شما کمک کنند.


نتیجه گیری

در این مقاله، به شما چند تکنیک طلایی را برای تقویت اراده برای لاغری معرفی کردیم. با استفاده از این تکنیک ها، شما می توانید به هدف خود برسید و لاغر شوید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که این تکنیک ها را در عمل قرار دهید و نتایج خود را با ما در میان بگذارید. منتظر نظرات و پاسخ های شما هستیم. 😊


دوره تقویت اراده یا همان بستنی آهنی، شامل ۸ ساعت ویدیوی آموزشی با تدریس دکتر حمیدرضا افراشته(رکورددار ۶۶ کیلو کاهش وزن آسان) میباشد که با بیانی روان و ساده، اراده شما برای مقابله با وسوسه های پرخوری رابه بالاترین حدممکن افزایش میدهد. مطمینا پس از اجرای راهکارهای آسان این دوره، خودتان از میزان بالا رفتن اراده تان، تعجب خواهیدکرد.

برای سفارش این محصول اینجا کلیک کنید.


همچنین برای تهیه و دانلود نسخه صوتی دوره تقویت اراده نیز میتوانید اینجا کلیک کنید.