برای تقویت اراده، راه‌های مختلفی وجود دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنم

تعیین اهداف واقع‌بینانه و روشن. شما باید بدانید که چه چیزی را می‌خواهید و چگونه به آن می‌رسید. هدف‌های خود را به صورت خاص، قابل اندازه‌گیری، قابل دسترس، منطقی و زمان‌بندی شده (SMART) تعریف کنید. برای مثال، به جای اینکه بگویید  «من می‌خواهم لاغر شوم»، بگویید «من می‌خواهم در طول سه ماه آینده ۵ کیلوگرم وزن کم کنم با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم».
پاداش دادن به خود. هر بار که گامی را در راستای هدف خود بردارید، خود را تشویق و پاداش دهید. پاداش می‌تواند چیز ساده‌ای باشد، مثلاً ۱۰ دقیقه استراحت، یک قطعه شکلات، یک فصل از کتاب مورد علاقه خود و غیره. پاداش باعث می‌شود که شما حس خوب داشته باشید و انگیزه خود را حفظ کنید.
بالابردن آگاهی. شما باید به فکر و عمل خود آگاه باشید و در صورت لزوم آن‌ها را تصحیح کنید. برای این منظور، می‌توانید یادداشت بردارید، خود را با دیگران مقایسه کنید، بازخورد بگیرید و چالش‌های خود را شناسایی کنید. هر چقدر آگاهانه‌تر باشید، کنترل بالاتری بر خود خواهید داشت.
افزایش تحمل نارضایتی. شما نباید اجازه دهید که لذت‌جویی فوری شما را از رسیدن به هدف دور کند. شما باید قادر باشید تا حس نارضایتی را تحمل کنید و به جای آن به فایده‌ای که در آینده خواهید داشت فکر کنید. برای این منظور، می‌توانید تکنیک‌های تنفسی، مدیتیشن، خودگفتار مثبت و تصویرسازی را استفاده کنید.
استفاده از حمایت دیگران. شما نباید تنها باشید و از کمک و همراهی دیگران بهره ببرید. شما می‌توانید با کسانی که هدف مشابهی دارند گروه تشکیل دهید، با کسانی که به شما انگیزه می‌دهند صحبت کنید، با کسانی که از شما حمایت می‌کنند در ارتباط باشید و از کسانی که تجربه‌ای در زمینه مورد نظر شما دارند مشورت بگیرید.
این‌ها فقط برخی از راه‌های تقویت اراده هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.


دوره تقویت اراده یا همان بستنی آهنی، شامل ۸ ساعت ویدیوی آموزشی با تدریس دکتر حمیدرضا افراشته(رکورددار ۶۶ کیلو کاهش وزن آسان) میباشد که با بیانی روان و ساده، اراده شما برای مقابله با وسوسه های پرخوری رابه بالاترین حدممکن افزایش میدهد. مطمینا پس از اجرای راهکارهای آسان این دوره، خودتان از میزان بالا رفتن اراده تان، تعجب خواهیدکرد.

برای سفارش این محصول اینجا کلیک کنید.


همچنین برای تهیه و دانلود نسخه صوتی دوره تقویت اراده نیز میتوانید اینجا کلیک کنید.