بسیاری از ما و دوستانمان آنقدر رژیم های مختلف را امتحان کرده ایم که خسته شده ایم و دیگر نمی‌خواهیم به چیزی بنام رژیم فکر کنیم. خیلی از دوستان دیگر هم می گویند؛ ما مشکلمان ۴-۵ کیلو گرم افزایش وزن است ما را بخاطر۵-۴کیلو در دام یک رژیم جدید نیاندازید، در جواب دوستان باید بگویم همانطوریکه قبلا هم گفتم تغییرات باید آنقدر کوچک و مرحله ای باشد که ما در هر مرحله با یک تغییر کوچک مواجه شویم و نتوانیم بگوییم نه؟!
دوره برفتکونی این کار را برای شما انجام میدهد،
قدم به قدم، آن هم با قدم های کوچک بدون آنکه شما در گیر برنامه‌ غذایی شوید؛ ما را ناخواسته در یک رژیم غذایی قرار می‌دهد، این قدم ها طوری طراحی شده که در طول یک ماه قابل اجرا باشد و نتیجه آن به طور خلاصه ۵-۴ کاهش وزن بدون رژیم غذایی و از آن مهم تر، اگر نیاز باشد بازهم کاهش وزن داشته باشید این بار آماده هستید برای شروع یک رژیم اصولی،
یعنی دوره برفتکونی این آمادگی را در کنار کاهش وزن ایجاد می‌کند که ارزش این آمادگی به مراتب بیشتر از آن ۵_۴ کیلو کاهش وزن است.
خلاصه برفتکونی: ۳۰ قدم است که طی این ۳۰ قدم شما هم آماده کاهش وزن اصولی میشوید و اگر هم اضافه وزن شما آنقدر نباشد خودش۵-۴ کیلو کاهش وزن ایجاد می‌کند و شما میتوانید این کاهش وزن را به عنوان یک گنجینه و تلاش ذی قیمت نگه داری کنید‌.


برای تهیه DVD دوره برف تکونی که شامل 5 ساعت آموزش ویدیویی توسط دکتر حمیدرضا افراشته(رکورددار 66 کیلوکاهش وزن و بیش از یک دهه تثبیت در وزن ایده آل) است، اینجا کلیک کنید.